HAKKIMIZDA - Ozku İnşaat

0 533 487 90 26
Merkez
Gaziosmanpaşa Mah. Şehit Ömer Haluk Sipahioğlu Sk. No:22/11 Çankaya / ANKARA
Şube
Bahçelievler Mah. Aşkabat Cad. (7. Cadde) No: 60/1 Çankaya / ANKARA
İçeriğe git
  HAKKIMIZDA
"Geçmişimizden aldığımız güç ve deneyim ile geleceğe bakıyoruz."

Temeli 1992 yılından itibaren mühendislik hizmetleri kapsamında birçok proje yapımında çalıştıktan sonra 2014 yılında inşaat sektörü içerisinde müteahhitlik faaliyetlerinin öncü firması olarak "ENKA Taahhüt Ltd. Şti." olarak faaliyetlerine devam ederken, Bundan böyle "OZKU İnşaat ve Proje Ltd. Şti." olarak inşaat sektörü içerisinde mühendislik ve müteahhitlik faaliyetleri çatısı altında kurumsal çalışmalarına devam etmektedir.

OZKU İnşaat’ın Kuruluş amacı inşaat sektöründe kaliteli, güvenilir, global kalite standartlarına uygun, inşaat ve yapı imalat sektöründe deprem yönetmeliğini tam olarak uygulayan, depreme dayanıklı, yaşam kalitesini her zaman en üst düzeyde tutan, müşteri memnuniyetini sürekli kılan, doğru çözümler sunan, çevreye saygılı, inşaat ve mühendislik sektöründe lider ve kurumsal bir şirket olarak çalışmalarına devam etmektedir.
Kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat, Kentsel Dönüşüm ve gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren OZKU İnşaat, yurt içinde pek çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Şirketimiz proje çalışmalarında küresel gelişmeleri takip eden, iş güvenliğine önem veren, çevreye duyarlı ve kalite anlayışı ile hareket etmeyi ilke edinmiştir.
Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak inşaat sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan OZKU İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, deneyimli ekip ile yönetim kadrosunun başarısı ile etkili olmuştur.
Temel amacımız, kaliteli, dinamik, çağdaş, dürüst, güler yüzlü, küresel bilgi teknolojisi ve yapı endüstrisini takip eden, iş ahlakına sahip global kalite standartlarını uygulayan şirket profili ile önümüzdeki yıllara aynı hizmet anlayışı ile devam etmektir.
Konut denildiği zaman ilk akla gelen öncü firmalardan biri olan OZKU İnşaat kaliteli lüks konut anlayışı ile özellikle kentsel dönüşüm projeleri kapsamında inşaat projeleri üretmeye devam etmektedir.
Saygılarımızla,
Volkan KAPLAN
Şirket Kurucusu
Genel Koordinatör Volkan KAPLAN
Soru ve Sorunlarınız İçin Bize Yazın
Posta adresinizi ekleyin sizinle iletişime geçelim!

Tasarım Ali İŞERİ
Ozkuİnşaat Ltd. Şti
ozku@ozkuinsaat.com.tr
İçeriğe dön